Нам 10 років - Більше 3000 клієнтів! - Більше 1 млн. справ на зберіганні! - Клієнти всіх форм власності! - Співпраця з органами влади та управління!
044 207 43 32
B1
Slide

Українська Архівна Компанія

Є багатопрофільним спеціалізованим підприємством, яке професійно займається обробкою та збереженням документації відповідно до стандартів та норм законодавства. За 7 років роботи компанія зайняла лідируючі позиції у сферах архівації документів, зберігання документів, знищення документів, оцифрування документації та створення електронних баз даних та документів.

Скорочення витрат та оптимізації процесу! 10 років у обробці даних програм лояльностей! Власна програма введення та обробки даних!

Що робимо?

Українська Архівна Компанія вирішує «під ключ» завдання збору та обробки маркетингової інформації програм лояльності торгових мереж та будь-яких інших підприємств, які збирають персональні дані своїх клієнтів.

Упаковка та подальше зберігання анкет

Після проведення обробки ми пакуємо партії анкет в архівні короби. Анкети передаються до нашого архівосховища відповідно до реєстрів партій для швидкого пошуку оригіналу анкети. Надання оригіналів анкет у строк від 3 до 24 годин.

Довідники персональних даних

Ми обробили персональні дані понад 5 мільйонів клієнтів мереж! Довідники коректного введення географічних назв, імен, кличок та порід тварин, марок автомобілів, адрес електронної пошти.

Введення даних маркетингових опитувань

Використовуючи досвід обробки програм лояльності, наша компанія надає також послуги обробки маркетингових досліджень та опитувань. Великий масив даних, варіативність відповідей та об’ємні текстові …

Програма введення даних

Використовуємо спеціальну програму введення та обробки будь-яких типів даних. Програма дозволяє швидке введення даних як на окремому робочому місці, так і через web-інтерфейс. Експорт даних у будь-яку систему, обробка та сортування за допомогою спеціального модуля аналітики. Використання вбудованих довідників.

Введення даних

Оператори введення даних створюють бази по заздалегідь визначеним полям, які мають бути вилучені з анкет. Працюємо лише зі своїми штатними операторами! Постійний контроль за коректністю введення даних. Введення даних здійснюється як онлайн, так і онлайн безпосередньо в програму наших клієнтів.

Прийом анкет для обробки

Здійснюємо централізоване приймання партій анкет у нашому архівосховищі. Перевіряємо комплектність партій, терміни доставки, складаємо реєстр та отриманих партій анкет. За потреби ми зв’язуємося з точками збору для перевірки надсилання партії. Клієнти одержують реєстри.

Збір паперових анкет на торгових точках

Ми забезпечуємо збір анкет та документів для обробки та введення даних за будь-якою кількістю точок збору та на будь-якій території. Понад 1000 парканів анкет на місяць! Партії анкет потрапляють до нас протягом двох днів!

Наші клієнти одержують готову базу персональних даних в електронному вигляді для подальшої маркетингової активності.

Ваш бізнес та Ваші потреби це завжди більше, ніж готові «коробкові» рішення! Дозвольте нам розробити для Вас персоніфіковану пропозицію щодо обробки даних Вашої програми лояльності! Ми гарантуємо, що це буде ДЕШЕВШЕ і ЯКІСНІШЕ, ніж те, з чим Ви стикаєтесь зараз!

Що ви отримуєте?

  • Перевірені часом рішення щодо організації процесу обробки Вашої програми лояльності!

  • Скорочення витрат та часу на обробку!

  • Драматичне покращення якості персональних даних Ваших клієнтів!

  • Ви працюєте тільки з перевіреними даними, решта нашого піклування

Завантажте наші буклети

Видео

Приклад реалізації проекту

КЛІЄНТ

Мережа магазинів модного одягу “COLINS”

ЗАВДАННЯ

Організація збору анкет програми лояльності мережі та надання готової бази персональних даних клієнтів для подальшої обробки.

РІШЕННЯ

Скорочення витрат клієнта на збирання, обробку та подальше зберігання анкет програм лояльності. Оптимізація бізнес-процесів усередині компанії, прискорення отримання готових даних для подальшої роботи, вивільнення власного персоналу, підвищення якості даних за рахунок професійного введення та створення бази

Наші клієнти

Відгуки наших клієнтів

  • Відмінною рисою роботи з ТОВ «Українська Архівна Компанія» є високий професіоналізм та організованість працівників компанії.

  • ТОВ “Українська Архівна Компанія” активно та успішно працює з нашою компанією з 2013 року, надаючи повний спектр послуг з обробки та введення даних програми лояльності.

  • За такий тривалий час компанія зарекомендувала себе надійним та стабільним партнером, забезпечуючи гнучкий підхід до потреб Замовника, високу оперативність та надійність, жодного разу не допустивши зривів термінів виконання завдань із обробки даних програми лояльності.

Обратный звонок